The Fastest, Educational Nutrition Lesson You’ll Ever Get

heart-grapes-health

I can eat organic for $25 per week because I buy bulk, eat a bare bones but nutrient dense diet that covers all my bases and I supplement with omega-3 oils (krill oil), whey protein and whole-food multi-vitamins.

Most multi-vitamins are just rocks. If they’re made out of synthetic (man-made) materials, it’s not real iron, . . . → Read More: The Fastest, Educational Nutrition Lesson You’ll Ever Get

Support our fight with a one time donation.

colloidal-silver-hydrosol-banner-175x263

Over 300+ Videos